Mūsų darbai

Rekomendacijos dėl kritimo iš aukščio prevencijos statybos sektoriuje

Statybų sektorius – viena iš pavojingiausių ekonominių veiklų, kuri reikalauja ypatingo dėmesio ir atsakingumo. Šios metodinės rekomendacijos skirtos supažindinti darbuotojus ir vadovus su saugiais darbo metodais ir jų laikymųsi.

Tikslas

Supažindinti statybų sektoriaus atstovus su saugiais darbų organizavimo bei vidinės kontrolės principais, asmeninių ir kolektyvinių apsaugos priemonių parinkimu ir naudojimu.

Kokia informacija pateikiama?

Metodines rekomendacijas sudaro 8 potemės apie darbą aukštyje ant: kopėčių, pastolių, stogų, perdangų, mobiliųjų darbinių kėlimo platformų, platforminių įrenginių, šakinių krautuvų ir darbą su lynais. Demonstruojamos dažniausios klaidos dirbant aukštyje. Pateikiami pavyzdžiai: kaip organizuoti ir prižiūrėti darbus, kaip parinkti tinkamas asmenines bei kolektyvines apsaugos priemones darbuotojams.

E-mokymo formatas:

Kiekviena metodinės rekomendacijos potemė pradedama su animuotu pavyzdžiu apie neteisingai ir nesaugiai atliekamus darbus aukštyje. Įvairios situacijos vaizduojamos komiksų formatu, o kita dalis informacijos pateikiama asociatyvinėmis iliustracijomis, ikonomis ir tekstu. Kiekvienoje dalyje pateikiamos interaktyvios užduotys, kuriomis siekiama įtvirtinti žinias.

HRMI e-mokymo trukmė
HRMI e-mokymo interaktyvumo skalė

Norite pamatyti daugiau? 
Laukiame Jūsų laiško arba skambučio.