Mokolearning paslaugos

Mūsų projektų vadovai, turinio autoriai, dizaineriai, animatoriai, programuotojai ir kiti kolegos kiekvieną e-mokymą kuria su tikslu jį padaryti pačiu geriausiu.

01 PASLAUGOS

Individualūs e-mokymai

Kuriame unikalius e-mokymų sprendimus jūsų organizacijai.
Žinome skirtumą tarp „reikia mokytis“ ir „noriu mokytis“, todėl į kiekvieną projektą žiūrime naujai ir kūrybiškai. Tikime, kad mokymai turi ne perteikti sausas žinias, o formuoti reikiamus įgūdžius ir keisti elgseną.

Remiamės naujausiomis mokymų tendencijomis, į mokymus įtraukiame sužaidybintų elementų, simuliacijų, filmų ir interaktyvių užduočių, kurios didina besimokančiojo įsitraukimą, gerina žinių įsisavinimą ir įgūdžių formavimą.

FILMUOTAS VAIZDAS

Neretai tenka mokymą iliustruoti realiais pavyzdžiais. Paprasčiausias būdas tai padaryti – nufilmuoti.

ANIMACIJA

Nesant galimybės nufilmuoti arba siekiant perteikti situacijas lengvesne forma, galima nupiešti! Tai – klientų jau pamėgtas formatas, ženkliai pagyvinantis tiek jaunesnių, tiek vyresnių mokinių mokymąsi.

INTERAKTYVIOS SKAIDRĖS

Neretai tenka mokymą iliustruoti realiais pavyzdžiais. Paprasčiausias būdas tai padaryti – nufilmuoti.

02 PASLAUGOS

Nuomojami e-mokymai

Yra temų, kurios yra universalios daugeliui organizacijų. Mes bendradarbiaujame su geriausiais įvairių sričių ekspertais tam, kad pateiktumėme jums kokybiškus nuomojamus (of-the-shelf) elektroninius mokymus vadybos, asmeninio efektyvumo, lyderystės, darbų saugos ir kitomis temomis.

Nuomojamus mokymus galite pateikti darbuotojams per mūsų mokymų valdymo sistemą, arba patalpinti savo mokymų svetainėje. Jums pageidaujant, galime pritaikyti nuomojamus mokymus prie jūsų organizacijos firminio stiliaus ar papildyti mokymus jums svarbiomis temomis.

Peržiūrėkite Gaisrinės saugos e-mokymo demo versiją

03 PASLAUGOS

E-mokymų platformos

Mokymų valdymo sistemos (angl. Learning Management System, LMS) yra įrankiai, kurių pagalba išnaudosite visas e-mokymų galimybes. Šios sistemos leidžia priskirti mokymus darbuotojams, sekti mokymų progresą, testuoti žinias, valdyti gyvų ir elektroninių mokymų kalendorių, generuoti ataskaitas ir atlikti daugybę kitų mokymų valdymo funkcijų.

Kad ir kokio dydžio būtų jūsų organizacija, jums reikia mokymų sistemos kuri būtų draugiška vartotojui ir padėtų siekti jūsų organizacijos tikslų. Padėsime jums rasti tinkamiausią sprendimą.

04 PASLAUGOS

Mokymų adaptavimas

Esate globalios organizacijos dalis ir norite adaptuoti savo sukurtus e-mokymus? Mielai jums padėsime.

Galime adaptuoti mokymus sukurtus visais populiariausiais
e-mokymų kūrimo įrankiais (Articulate Storyline, Articulate Rise, Adobe Captivate, Lectora ir kitais), lokalizuoti balso takelius, video įrašus ir animaciją.